Вернуться   Космический ветер: бесконечный путь сквозь море звёзд > Игра: Независимый сектор > Незалежний сектор
Перевірка тексту
ukr-mova.in.ua
Переводчик
translate.google.ru
...

Незалежний сектор Епізодична побудова ігрової зони | Игра на украинском языке

Реклама

Ответить

Опции темы Опции просмотра
Старый 24.08.2016, 17:43   #1

Амір Деліон

Аватар для Амир Делион / Посмотреть профиль
★ Игрок ★
Романтик космічних доріг

[+]

По умолчанию "Безбілетник", Амір Деліон, Танаке Рівер

Час та місце дії. 20003 або 20004 цикл 13 періоду. Планети та космічний простір Незалежного сектору.

Опис. Незалежний сектор - безумна місцина. Ну де ще космічний пірат може врятувати космічного-ж "зайця" з морозильної камери, а потім разом із тим самим "зайцем" втрапити в халепу?

Учасники.
Амір Деліон
Танаке Рівер

Обговорення і питання гравців
Тема для обговорень Аліси і Nabra
Амир Делион вне форума   ''

Старый 24.08.2016, 18:34   #2

Амір Деліон

★ Игрок ★
Романтик космічних доріг

[+]

По умолчанию Re: "Безбілетник", Амір Деліон, Танаке Рівер

Це зіткнення важко було навіть назвати боєм. Перевізники дуже цінують свою техніку, і точно не готові ризикувати життям екіпажу. А вантаж... Що вони могли вдіяти, на них напали пірати! Тим більш, скоріш за все, це страховий випадок, тож нема про що турбуватися.
- Нічого цікавого. Сталевий дріт, комп'ютерні запчастини... Морожене м'ясо. Нам не стане місця в холодильних камерах, до того ж, воно навіть не пройшло перевірок, мені б не хотілося це їсти. Може, залишимо його їм, хай самі розбираються?
- Там мінус двадцять градусів, навряд чи якась пошесть могла вижити. Але поки будемо тягати, все одно відтане, потім попсується. Та й якість в нього явно бажає кращого. Залишаємо. Огляньте камери про всяк випадок, може, там іще щось є.
Морозильники оглядали без особливого бажання. У приміщеннях було до біса холодно, а ніхто якось навіть не потурбувався про теплі речі. Та й чого там шукати: замерзлі туші тварин, впізнаваних і не дуже. Однак в одній з камер виявилося щось, що не дуже вписувалося в оточення... Спочатку пірати взагалі вирішили, що це труп. Молодий юнак, легко вдягнений, на диво, обличчя не посиніле і не зовсім бліде, без видимих ушкоджень. Однак коли до нього підійшли ближче, виявилося, що юнак дихає.
- Хей, ти як? - Один з піратів спробував встановити з хлопцем контакт.
- Немає часу! Треба витягти його звідси і відігріти, потім розберемося.

Старый 24.08.2016, 22:12   #3

Танаке Рівер

Аватар для Танаке Ривер / Посмотреть профиль
★ Игрок ★
Геній підземки

[+]

Танабай Рівер вже тричі встиг пошкодувати, що послухався того шкета і заліз зайцем у вантажний корабель. У морозилку він лізти не збирався. Сховатися довелося, коли у відсік увійшли люди. Думав вийти, як тільки всі розійдуться і корабель злетить. Але виявилося, морозильна камера відкривається тільки зовні. А зсередини - ніяк. Так і залишився Тан в морозилці.
Коли відчинилися двері, Танака вже встиг розпрощатися з життям. Хотів відповісти, що він в порядку і дуже радий, попросити вибачення за безквитковий проїзд, але не зміг, занадто холодно було. На те, що одяг людей, що знайшли його, відрізняється від форми екіпажу вантажівки, Тан уваги не звернув.
- Живий, здається, - запізніло відповів він, коли двоє хлопців витягли його з холодильника і кудись поволокли. Тан занадто замерз, щоб йти самостійно. - Дякую.
- Ти як тут опинився? - запитав один з рятівників.
- Випадково, - відповів Тан тремтячим від ознобу голосом. - Я не знав, що двері зсередини не відкриваються. Думав, сховаюся на старті, а потім вилізу. Пробачте мене. Чи не здавайте службі безпеки.
Танаке Ривер вне форума   ''

Старый 25.08.2016, 17:59   #4

Амір Деліон

★ Игрок ★
Романтик космічних доріг

[+]

Юнак виявився не лише живим, а й при свідомості. Отже, переохолодження не критичне. Це добре. А от що відбувається, не розумів. Мабуть, воно і на краще зараз. Заєць? Це було смішно, проте, водночас, якось зрозуміло і навіть близько. Люди стають піратами з різних причин, але часто в цьому є якась домішка простого пошуку пригод. Тож піратам було не так вже й важко зрозуміти, як можна залізти в морозилку, подорожуючи зайцем.
- Думати треба, куди лізеш! - Сказано це було без злості і майже без знущання, хоч і трохи з насмішкою. - Не бійся, ніхто нікуди тебе не здасть. Тобі до медблоку потрібно, від такого переохолодження що завгодно може бути.
На диво, все виявилося зовсім не страшно: ступінь переохолодження легший за середній, навіть не обморозився серйозно, лише трохи ушкоджена шкіра на парі місць. Ковдра з обігрівачем, теплий чай, а також вдихання нагрітої дихальної суміші і кілька ін'єкцій мали швидко зробити свою справу: остаточно привести юнака до тями і значно покращити самопочуття. Хоча, звісно, зовсім минутися так швидко не могло.
- Народився в сорочці. Якби його не знайшли, він замерз би на смерть, або принаймні втратив би руку.
- Їм завжди щастить. Я не знаю, чому.
- ...Або ж про тих, кому не пощастило, ніхто нічого не знає.
- Можливо...

Старый 26.08.2016, 12:53   #5

Танаке Рівер

★ Игрок ★
Геній підземки

[+]

Розмову про себе Танака слухав, не беручи в ній участі. По дорозі зазначив, що тягли його через шлюз, але йому було дуже погано, щоб робити якісь висновки. Не дали замерзнути - ось це щастя. З рештою потім розберемося.
Повністю Тан отямився тільки в медблоці. Обморожені вуха і ніс горіли, одна рука оніміла, в іншому самопочуття було цілком стерпним.
- Дякую, - повторив він, коли остаточно зігрівся. - Ви не з цього корабля? Я бачив шлюз. Хто ви?
На службу безпеки не схожі. І обіцянка не видавати звучала цілком щиро. Пірати? Навряд чи б стали когось рятувати, якби напали на вантажний корабель. Тан, звичайно, не бачив в житті жодного пірата, але від батьків про них чув. Мати і батько вели з піратами якісь справи по роботі, але додому партнерів по бізнесу не запрошували. Піратів Тан побоювався, як всі нормальні люди. Але з розмов батьків знав, що з ними цілком можна мати справу, якщо бути обережним.

Старый 26.08.2016, 15:21   #6

Амір Деліон

★ Игрок ★
Романтик космічних доріг

[+]

Ліки і, головне, тепло швидко подіяли. До юнака повернулося чітке усвідомлення того, що відбувається - і, природньо, виникли питання щодо цього.
- Так, ми не з... Вашого корабля, - звісно, вантажний корабель, у який хлопець заліз, жодним чином не був його. Однак навряд-чи він знав назву вантажівки, а як сказати інакше, пірат не придумав. - Ви знаходитеся на борту корабля "Чорний Фенікс". Коли вам стане краще, ми залишимо вас на найближчій планеті.
Каміл, що трохи знався на медицині і наразі не був задіяний ні в якій іншій роботі, брав участь у наданні допомоги знайденому в морозилці юнаку. І від початку йому здавалося, що він десь вже його бачив. Тепер, коли той отямився, Каміл переконався в цьому.
- Я... Здається, колись тебе вже бачив. Ми разом попутку ловили, пам'ятаєш? Роки три тому, десь.

Старый 27.08.2016, 09:41   #7

Танаке Рівер

★ Игрок ★
Геній підземки

[+]

- «Чорний Фенікс»? - Перепитав Тан. Він ніби чув вже про цей корабель. Точно не від батьків. Можливо, в новинах? - Красива назва.
«Для піратського корабля», - додав він подумки. Вголос говорити не став. Побоявся образити чесних людей, порівнявши їх з піратами. Але хто, крім піратів, може пристикуватися до чужого корабля і не видати команді зайця? Тан ніколи не замислювався над тим, як проходить піратський напад, і не знав, наскільки ці люди схожі на піратів.
Хлопець з котячими очима якось особливо уважно на нього дивився. Ніби у нього самого очі були як у кішки. Якби він сам не нагадав про зустріч, Танаке не впізнав би його.
- Можливо пам'ятаю, - розгублено сказав Тан. - Я тоді зеленим новачком був. Тільки що втік з дому. А тебе Каміл звуть, так?
Ім'я він згадав. А більше нічого про хлопця не знав.
- Ти з команди «Чорного фенікса», так? - Танаке трохи осмілів, зустрівши знайоме обличчя. - А чим ваша команда займається? І чому не склали мене капітану вантажівки? Я ж заєць.

Старый 29.08.2016, 23:30   #8

Амір Деліон

★ Игрок ★
Романтик космічних доріг

[+]

Співрозмовник хлопця всміхнувся. Назву багато хто вважав граною, в тому числі і самі пірати, однак звідки вона взагалі взялася, ніхто до ладу не знав.
- Так, Каміл. А ти... Тан, здається?
Це було дуже дивно - зустріти настільки давнього знайомого. Хоча... Космос тісний, як би це не дивно звучало, і нерідко можна зустріти того, на зустріч з ким ніколи й не сподівався.
- Так, я звідси. Два роки вже. А не заклали... Ну... Через те ж, чим займаємося... - Каміл зітхнув, роздумуючи, чи варто розповідати Тану про те, де він опинився. Вирішив, що краще буде розповісти: справжнього автостопника налякати важко, тим більш, якщо він не гребує польотами зайцем. Вони ж не якісь терористи чи прибульці з іншої галактика... Хоча самі вони були зовсім не проти співпрацювати з прибульцями з іншої галактики, але то таке... Просто пірати.
- Ми пірати. Той корабель... Ми напали на нього. Хоча, такий собі напад, це ж перевізники, та ще й такі, що не дуже дбають про свою репутацію... На тебе це ніяк не вплине. В нас цілком пристойні стосунки з багатьма планетами, залишимо тебе на одній з них, ця історія нікуди не потрапить: ані про зайцювання, ані про політ на піратьському кораблі.

Старый 01.09.2016, 01:42   #9

Танаке Рівер

★ Игрок ★
Геній підземки

[+]

- Так, - Танаке посміхнувся.
Це було дивно - зустріти старого знайомого. Випадкового знайомого, який залишив в його пам'яті занадто яскравий слід. Здається, саме тоді Тан зрозумів, що таке справжнє життя. А тепер хлопець з котячими очима, який розповів за ту недовгу подорож стільки всього цікавого, знову стояв перед ним.
- Пірати? - Перепитав Тан, отримавши підтвердження своїх здогадів.
Тан навіть не знав, радіти йому чи лякатися. Піратів було прийнято боятися, але зараз вони врятували його життя. І хоча Тан не знав нічого про цого хлопця, він все одно йому вірив. Тому що автостопник автостопникові завжди друг і брат, тому що одного разу вони вже літали разом, тому що, чорт забирай, це було надзвичайно цікаво!
- От чудово! - Після деякої заминки відповів Тан. - Я з дитинства мріяв політати на справжньому піратському кораблі!
Це була чистісінька правда. Але яке хлоп'я не мріє стати піратом?
- Я не хвилююся, - майже не збрехав Тан. - Я не боюся проблем, навіть якщо хтось дізнається. У службу безпеки потрапити соромно. Замерзнути в морозильнику нерозумно. А про політ на піратському кораблі нехай знають. Це ж круто! - Хлопець широко посміхнувся. - А куди ви зараз летите? А можна мені подивитися, як ви працюєте? А взяти участь в чому-небудь? - Він засипав Каміла питаннями.

Старый 07.09.2016, 23:30   #10

Амір Деліон

★ Игрок ★
Романтик космічних доріг

[+]

Може, Камілу лише здалося, але він побачив у очах Тана зовсім не переляк. Жага двох юнаків до пригод була дуже подібною, хоч в Каміла вона й трохи заспокоїлася за два роки у піратьській команді. Мабуть, цього він і шукав - справжньої дружби та, як це не дивно для автостопника, що подався вештатися світами, розділеної з кимось відповідальності. Ну, і пригод, звісно, куди ж без них. Чи такий шлях потрібен його давньому приятелю? Тільки сам Тан може вирішити.
Слова юнака підтвердили - він був скоріше у захваті, аніж наляканий. Звісно, нормальна людина покрутила б пальцем біля скроні у відповідь на таке бажання, однак Каміл не був ані нормальною, ані людиною, тож чудово зрозумів бажання Тана. Однак все-ж не зважився видавати йому забагато інформації: хто його зна, що могло статися в житті колишнього знайомця за два роки (і чи справді він той самий колишній знайомець), та й просто - це було б неправильно.
- Давай тобі краще капітан відповість, добре? Ти як сам взагалі? Вже краще?

Старый 09.09.2016, 17:31   #11

Танаке Рівер

★ Игрок ★
Геній підземки

[+]

- Я в порядку, - посміхнувся Тан. - Обличчя горить. І руки, - він подивився на почервонілі долоні. - Але це минеться. Я сильний, я витримаю. Головне, що не змерз. І не позорюсь в службі безпеки.
Він не знав, що ще сказати. Легко розмовляти з Камілом. Але капітан піратського корабля міг виявитися не настільки доброзичливим. Каміл мав рацію, на питання Тана міг відповісти тільки капітан. Але розмови з капітаном Тан злякався, а тому ентузіазм його трохи охолов.
- А який він, ваш капітан? - Запитав він пошепки. - Страшний? Піратський капітан, напевно, повинен бути страшним. Може, підкажеш, як краще поводитися з ним?
Хлопець нерозумно посміхнувся, розуміючи, як по-дурному себе поводить. Каміл зрозуміє, з Камілом можна. А ось як поставиться до нього капітан?
- Тебе самого як занесло на піратський корабель? - Запитав Тан Каміла, щоб відтягнути зустріч з капітаном.
Хоча проти він не був. Треба, значить, треба. Каміл ж якось з ним розмовляв. І його прийняли в команду. Про те, щоб серйозно податися в пірати, Так не думав. Але просто політати з ними дуже хотілося.
- Гаразд, давай сюди свого капітана, - погодився Танаке. - Буду розмовляти з ним.

Старый 14.09.2016, 01:02   #12

Амір Деліон

★ Игрок ★
Романтик космічних доріг

[+]

- Треба протизапальною маззю помазати... Хоча облізе, мабуть, все рівно, але від цього ще ніхто не помирав. Сам впораєшся? - Каміл посміхнувся, у тій самій своїй манері, що, мабуть, була притаманна лише йому і яку Тан міг запам'ятати з тієї короткої зустрічі, і простягнув хлопцеві тюбик.
- Та не те щоб... Нормальний хлопець... Ну, як, "хлопець", старший за мене, звісно, як він казав, то йому тридцять. Ну, зрозуміло, що не такий роздовбай, як ми з тобою, - Каміл говорив про це цілком спокійно, вочевидь, вважаючи свій спосіб життя цілком прийнятним, - все-ж таки, капітан. Але щоб прямо-таки страшний - не сказав би. Говори, як вийде. Це реально дратує, коли хтось із тобою "якось" говорить, з власного досвіду.
Як він став піратом? Хлопець задерикувато всміхнувся. Історії піратьського життя для більшості були або сумними, або мутними - така вже його сутність. А сутність котів космосу і їхніх створінь - шукати пригоди на свій пухнастий хвіст (і наявність хвоста для цього зовсім не обов'язкова).
- Мене на одній сумнівній планетці обікрали. Грошей на попутку нема, а літають такі корита, що з технічних відсіків можна прямо в космос вилетіти. Довелося найматися працювати за їжу і за те, щоб вивезли. А вони там через термінову посадку опинилися. Тяжкий бій, багато постраждалих, рук не вистачає... Все таке, - Каміл сумно зітхнув, згадуючи, як йому потім самому довелося побачити це.
- Я взагалі як поварчук наймався. Потім з мене вийшов медбрат, я колись досить серйозні курси проходив. А там і бойові навички підтяглися, і так в команді і залишився...
Всміхнувшись у відповідь на переконану заяву Тана, Каміл відправився доповідати Аміру про бажання врятованого з ним поговорити.

...Амір навіть не здивувався. Чогось подібного можна було очікувати від спортивного зайця, а якщо вони були ще й знайомі з Камілом... Наслідки були очевидні.

Старый 21.09.2016, 15:07   #13

Танаке Рівер

★ Игрок ★
Геній підземки

[+]

- Дурниця, нехай хоч двічі облізе, - відмахнувся Тан. - Головне, я живий.
Хвилювання поступово відступало, поступаючись місцем радості. Тан нарешті повністю усвідомив, наскільки близький був до смерті. Та ще й до такої безглуздої!
Мазь все-таки взяв.
- Багато її треба? - Ліниво запитав він.
Торкатися до обличчя було неприємно. Але Тан терпів. Зараз, коли він вже зігрівся і прийшов до тями, стало ніяково від того, що з ним тут возяться, як з малим дитям. Та ще й перед Камілом хотілося показати, що він ні чим не гірше досвідченого автостопника. Про те, що досвідчений не поліз би в морозилку, Тан вирішив не думати.
Якщо вже Тан опинився на кораблі, йому в будь-якому випадку треба було зустрітися з капітаном. І не важливо, що корабель піратський. Будь-капітан повинен був вирішити, що робити з несподіваним пасажиром. Тому Тан, користуючись радою Каміла, постарався не думати про капітана як про пірата. Але як тільки Каміл пішов, думки в голову полізли найтривожніші.

Капітан виявився зовсім не схожий на той грізний образ, який встиг скластися в голові Тана, поки він чекав на зустріч. Побачив би він його на вулиці, ніколи не подумав би, що він пірат. Як і сказав Каміл, нормальний хлопець. Напевно, так і повинно бути. Справжні пірати не повинні бути схожі на кіношних.
Поки чекав, Тан встиг придумати, що скаже капітану, у кількох варіантах. Але коли дійшло до справи, всі вони разом вилетіли з голови.
- Добридень, - почав він, страшенно хвилюючись.
Продовжувати вже не хотілося. Нехай висаджують на найближчій планеті. Далі він як-небудь сам. Але тоді Каміл вважатиме його боягузом або хвальком. Допустити такого Тан не міг.
- А чи не могли б ви... висадити мене не на найближчій планеті? - Несміливо попросив він. - Я ніколи не бував на піратському кораблі. Але багато чув про піратів. Мої батьки... - Тан на деякий час задумався, чи варто розповідати про особливості сімейного бізнесу, - у них своя справа, і вони співпрацюють з піратами. А сам я жодного разу... ось... було б цікаво з вами політати. Можна, можливо?
Раптом він згадав, що забув подякувати пірату за порятунок.
- І ще... спасибі... за те, що витягли мене з того корабля і не сдали службі безпеки.
Тан нерозумно і нервово посміхнувся, чекаючи відповіді.
- Вибачте, що нав'язувати, - для чогось додав він.

Ответить

Реклама